سایت رسمی گروه مشاوره ی توسعه و طراحی تجاری DABD Group، ارائه دهنده ی خدمات مهاجرت و تبلیغات

درباره ما

در دنیای امروز گاهی تا دسترسی به اطلاعاتی ارزشمند تنها چند کلیک فاصله هست، و در زمینه های مهاجرت، خدمات، مشاوره و تبلیغات هر روز شاهد ظهور شرکتهایی هستیم که اغلب تنها یک شعار دارند و آن این هست که: “ما بهترین” هستیم. چنین ادعایی نه تنها مستلزم ارایه مدارک و شواهد و ارزشیابی دقیق هست که اغلب این شرکتها از دادن چنین اطلاعاتی خود داری می کنند، بلکه صرفا بیان این گونه ادعاها تنها باعث سردرگمی مخاطب خواهد شد. کاملا منطقی هست که فکر کنیم و از خود بپرسیم: اگر همه بهترین هستند، پس شرکتهای خوب کدام هستند؟ و شرکتهای متوسط کدام؟ و گویی اصلا شرکت های بد وجود ندارد. پس این تعداد زیاد شرکتهایی که ادعا می کنند “بهترین”، “معتبرترین” و یا “محبوب ترین” و “بزرگترین” شرکتها هستند این برتری را چگونه کسب کرده اند در زمانی که تمام رقبای آنها نیز ادعاهای مشابه آنها را دارند؟

شرکت DABDgroup یک شرکت طراحی تجاری و توسعه است، ما با پشتوانه ی تیمی حرفه ای با بیش از ده سال سابقه و به پشتوانه وکلایی قدرتمند مدعی هستیم که فصلی دانش بنیان، خلاق و جدید را در زمینه ی خدمات مشاوره مهاجرت و خدمات تبلیغاتی و طراحی تجاری آغاز کرده ایمما ادعا نمی کنیم بهترین هستیم، زیرا معتقد نیستیم همه باید عنوان بهترین را داشته باشند، ما تنها به کیفیت کار خود ایمان داریم و مسئولیت پذیر هستیم.

تیم ما

متشکل از متخصصان رشته ها و حرفه های مرتبط با حوزه ی مهاجرت، تجارت، حقوق و تبلیغات است و سعی ما بر همپوشانی در ارائه ی خدماتی از اکثر جهات سنجیده به مراجعه کننده گان هست.

ونوس خواجوی

 مدیر عامل و مشاور مهاجرت

 

لیلی هلالی

مشاور حقوقی

 

محمد سعیدی

متخصص تبلیغات

 

احمد ابراهیم زاده

وکیل شرکت

 

امین سادات

مشاور مهاجرت

 

Mr. Denis

مشاور کاریابی و کارورزی بین المللی

سعیده کریمی

  • پرسنل اداری
  • کارشناس امور پذیرش

افسانه سجادی

  • پرسنل اداری
  • کارشناس بخش ترجمه

تعداد پرونده های موفق تا کنون

3

سرمایه گذاری

9

شرکت های ثبت شده

17

کاری

75

تحصیلی

نظرات

از راهنمایی های کامل و همراهی شما در طول روند اخذ پذیرش دانشگاه در مقطع فوق لیسانس خیلی متشکرم.
علیرضا
پذیرش دانشجویی، رومانی
از مشاوران این موسسه برای دریافت پذیرش از دانشگاه واقعا سپاسگزارم
مریم
پذیرش دانشجویی، آلمان
با سپاس فراوان از مشاوران خوب این مجموعه من موفق شدم به یک شغل خوب در آلمان دست پیدا کنم
سارا
ویزا کاری، آلمان
با کمک چندتا از دوستانم بعد از دو سال آزمون و خطا موفق به گرفتن پذیرش از یک دانشگاه آلمانی شدم ولی متاسفانه ویزای من ریجکت شد، از طریق راهنمایی های مشاروان این شرکت اشکالات پرونده ی من رفع شد و در نهایت موفق به دریافت ویزا شدم.
داوود
ویزا دانشجویی، آلمان